סדנת יצירת מוזיקה לקטלוג מוזיקה,

לסרטים וטלוויזיה

איך מביאים את המוזיקה שלכם לטריילרים של הסרטים הכי גדולים בעולם, לרקע של סדרות טלוויזיה מצליחות ולקטלוגים של ארטליסט?
בסדנה שלנו, תקבלו את כל הכלים והידע על מוזיקה לקטלוגים, איך כותבים אותה ואיך מגיעים איתה לקטלוגים הגדולים בעולם. חמישה מפגשים שבהם תלמדו כל מה שאתם צריכים גם על הצד העסקי וגם על הצד המוזיקלי של עולם המוזיקה לקטלוגים.

תאריך פתיחה: 25/6/24

שם המרצה:
עמית ויינר

משך הסדנה:
10 שעות | 5 מפגשים

מחיר:
920 ש”ח

למדו איך למכור את המוזיקה שלכם לרשתות הגדולות בתעשייה

Artlist

Netflix

Universal

WB

HBO

Warner Music

למדו איך למכור את המוזיקה שלכם לרשתות הגדולות בתעשייה

מרצה: עמית ויינר

עמית ויינר הוא מלחין לסרטים, טלוויזיה וקטלוגים כגון ארטליסט, יוניברסל, וורנר, BMG וסוני. כמלחין לסרטים מיוצג ע”י יוניברסל מיוזיק, וורנר מיוזיק, וחברת BMG. בעל תואר דוקטורט בקומפוזיציה מאוניברסיטת בר אילן, ותארים ראשון ושני בקומפוזיציה מהאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. זוכה פרס ראש הממשלה למלחינים לשנת 2022. 

Radici Del Male

Love

Villa Dei Misteri

Confessional

כתב מעל ל-1,000 קטעי מוזיקה לסרטים ולקטלוגים, אשר הופיעו בלמעלה מ-5,000 תוכניות טלוויזיה ברחבי העולם, ברשתות הגדולות בעולם ביניהן נטפליקס HBO, BBC, FOX, ובתוכניות כמו ג’ימי קימל לייב, מאסטר שף, ועוד מאות תוכניות אחרות.

עובד בימים אלה על מוזיקה למוזיאון מכבי חיפה, ועל מוזיקה לסרטים של התערוכה הרשמית של הבמאי ג’יימס קמרון בפריז, אשר מנוהלת על ידי קמרון והצוות שלו.

מייסד ומארח של שני פודקאסטים מצליחים בתחום המוזיקה: “להצליח במוזיקה!”, והפודקאסט REWIND Music Podcast.

הכלים שתקבלו בסדנה:

מה זה מוזיקה לקטלוגים ואיך יוצרים אותה?

תלמדו מה זה מוזיקה לקטלוגים, איך ליצור אותה בסגנון של Library Music שתתאים לשימוש בסרטים, תוכניות טלוויזיה, פרסומות ועוד, ועל ז'אנרים שונים בתעשיית המוזיקה לקטלוגים.

מאחורי הקלעים של תעשיית המוזיקה לקטלוגים ואיך עושים שיווק נכון בתעשייה

תלמדו לעומק על תעשיית המוזיקה לקטלוגים: הצד העסקי והצד המוזיקלי של תעשיית המוזיקה לקטלוגים. עם ידע מעמיק וכלים מתקדמים, תוכלו לשדרג את הקריירה שלכם ולהביא את היצירות שלכם לרמה הבאה. תלמדו כיצד לשווק את היצירות שלכם ולפרסם אותן בצורה מקצועית.

איך מרוויחים כסף בתעשייה הזו, מה נכון לעשות ומה אסור?

הבנת שלושת ערוצי ההכנסה האפשריים בתחום וכמה מרוויחים בכל אחד מהם. תלמדו כיצד להתחיל באופן עסקי, איך לשלוח את המוזיקה שלכם בצורה נכונה ואילו טעויות כדאי להימנע מהן. תקבלו כלים חשובים והכנות עסקיות שיעזרו לכם להצליח כמוזיקאים עצמאיים בעולם הזה.

כל מה שצריך לדעת על כתיבת מוזיקה לטריילרים

נלמד הכל על ז'אנר הטריילרים במוזיקה לקטלוגים, כולל מבנה טריילר אופייני, ספריות סמפלים מומלצות ותרגול כתיבת מוזיקת טריילר באמצעות כלי הקשה בלבד!

סשן פידבק מקצועי עם מלחינים בכירים בתעשייה!

במפגש האחרון, תציגו עבודות שלכם בתחום מוזיקה לקטלוגים ותקבלו פידבק מקצועי מפאנל של שלושה מלחינים בכירים בתעשייה, שיעזרו לכם לשפר ולחדד את היצירות שלכם!

הסדנה מיועד למוזיקאים, מפיקים, יוצרים ומלחינים, שרוצים לקחת את המוזיקה שלהם לרמה הבאה ולשלב אותה בתכניות טלוויזיה, סרטים ופרסומות ועוד ולהרוויח ממנה כסף!

מתי?

חמישה מפגשים | 10 שעות

מפגש 1: יום שלישי (25/6), 17:00-19:00
מפגש 2: יום שלישי (9/7), 17:00-19:00
מפגש 3: יום שלישי (16/7), 17:00-19:00
מפגש 4: יום שלישי (23/7), 17:00-19:00
מפגש 5: יום שלישי (30/7), 17:00-19:00

מחיר: 920 ש"ח

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר