סדנת יצירת תוכן שיווקי

באמצעות כלי AI

סדנה ליצירת קומוניקט (EPK) בשימוש בפלטפורמות AI כגון ChatGPT לכתיבה וניסוח טקסט, Artflow ליצירת תמונות ו-Canva AI לעיצוב. מיועד לאמנים המעוניינים לקדם את המוזיקה שלהם בצורה מקצועית, לקבוע הופעות, לשלוח הודעה לתקשורת על מוסיקה חדשה, לייבלים וכו..

הקורס כולל את כל האלמנטים החשובים החל מכתיבת ביוגרפיה ועד יצירת תכנים חזותיים משכנעים, ומבטיח שהסטודנטים יוכלו להפיק באופן עצמאי EPK מרשים.

תאריך פתיחה: 30/6/24

שם המרצה:
עומר לוז

משך הסדנה:
4 שעות | 2 מפגשים

מחיר:
290 ש”ח

העידן הדיגיטלי דורש מכל אומן להיות בקדמת הבמה, גם במרחב הווירטואלי. EPK, או Electronic Press Kit, הוא כלי חיוני שמספק לאמנים את היכולת להציג בפני אנשי תעשיה וערוצי ותקשורת את הביוגרפיה, עבודות, הישגים ועוד, בצורה מקצועית ומושכת.
בעידן בו כלי ה-AI כבר אינם תופסים תפקיד שולי, אלא מרכזיים בתעשיית התוכן, היכולת לשלב טכנולוגיות מתקדמות אלו ביצירת ה-EPK שלכם יכולה להבטיח שתוכלו להתמקד במה שחשוב – ליצור מוזיקה, בעוד שהכלים החדשניים ידאגו לכל השאר. זהו הזמן לקחת חלק במהפכה הדיגיטלית ולא להשאר מאחור. אל תחמיצו את ההזדמנות לשדרג את הקריירה המוזיקלית שלכם עם EPK משוכלל שידבר בשמכם.

מרצה: עומר לוז

עומר לוז עומד בחזית העידן הדיגיטלי כאמן יוצר רב-תחומי, מוסיקאי פורה ויוצר דיגיטלי פורץ דרך.

לעומר כרדיטים מוסיקליים לענקים כדוגמת HBO, Porsche, Samsung Vogue, and Playstation ועבודות שהוצגו בין היתר במוזיאון תל אביב לאומנות, רומא, לונדון, יפן, וגלריות וירטואליות.

מחוץ לבמות ולאולפן עומר מעביר את הידע שלו תחת ה׳ספייסי אקאדמי’ בו מלווה אמנים לצמיחה, מיצוי, פרודוקטיביות והתנהלות בשילוב טכנולוגיה.

עם יכולת יחודית לשלב מרחבים מוסיקליים עם אומנות ויזואלית באמצעות טכנולוגיות חדישות, הנוכחות האומנותית שלו מתרחבת אל עבר מרחבים וירטואליים, למקומות שבהם היצירה הדיגיטלית פורצת גבולות ביטוי אומנותיים.

פעיל בקשת בינלאומית תחת שם הבמה – Peter Spacey. במסגרת פעילותיו, מופיע, מתקלט במועדונים ופסטיבלים בארץ ובעולם, ומציג תערוכות מוסיקליות טכנולוגיות.

בשנה האחרונה יצר באמצעות AI קליפ לשיר מקורי שלו – הקליפ זכה להכרה ולפרסים בתעשיית הקולנוע והמוזיקה.

בשנת 2022 הוביל את מערך הAI בפרוייקט חידוש השיר הרקדן האוטומטי לאחר מותו של צביקה פיק בשיתוף עם נועה קירל.

עומר גם חלק מפלטפורמת Muze Art, פלטפורמה ישראלית ליצירת קליפים מוסיקליים, המנגישה טכנולוגית AI מהפכנית לאמנים עצמאיים ולייבלים, שלקחה גם חלק בפרויקט המחווה של מכללת BPM ליאיר רוזנבלום בשיתוף צאן ברזל מבית ארומה מיוזיק.

עומר יגיע למספר מפגשים בהם יציג כלי AI שיעשירו את הארגז הכלים של התלמידים בעולמות התהליך היצרתי, התנהלות כאמן, קידום, מיתוג, יצירה מוסיקלית, קליפים מוסיקליים ותוכן לסושיאלז. כלים פשוטים, נגישים, חזקים, ששימוש בהם יקצר תהליכים של שבועות עד חודשים לדקות ספורות. יחסוך עלויות של עשרות אלפי שקלים, וינגיש תהליכי עבודה מסובכים ללא צורך בידע מקצועי מקדים.

זהו כלי שיווקי חיוני שיסייע לכם להבליט את עצמכם מתוך המוני אמנים, להעלות את הסיכויים להחתים בלייבלים ולקבוע הופעות. בעזרת עיצוב מקצועי ומותאם אישית, החומרים הפרסומיים שלכם ישדרו מקצועיות, מה שיעזור לכם ליצור רושם חזק ולשנות את דרך ההתקשרות שלכם עם אנשי מפתח בענף.

סילבוס

מבוא ל-EPK

סקירה כללית על EPK וחשיבותו בתעשיית המוזיקה. למידת מבנה EPK, ניתוח דוגמאות של EPK מוצלח והבנת המרכיבים המרכזיים.

כתיבה באמצעות AI - כתיבת הביוגרפיה של האמן

הכרת כלים לכתיבה באמצעות AI, במיקוד על ChatGPT ליצירת ביוגרפיות לאמנים. סדנה לכתיבת ביוגרפיה טובה: שם, מיקום, ז'אנר, הישגים משמעותיים…

חזותיות באמצעות AI - יצירת תמונות באמצעות Artflow / Photoleap

עבודה עם פלטפורמת יצירה ועריכה גרפית ליצירת תמונות לאיפיקיי / לתקשורת. - סשן מעשי על יצירת תמונות התואמות לסגנון המוזיקלי והאישיות האמנותית של הסטודנט.

עיצוב באמצעות Canva AI

הקדמה ל-Canva AI עבור עיצוב EPK. - עבודה עם טמפלייטים כולל טמפלט של Peter Spacey שאפשר לעבוד מולו - סשן פרקטי על עיצוב מערכות EPK, כולל טקסט, גרפיקה וחזותיות.

שעה אחרונה של המפגש שני:

הצגת ה EPK שהסטודנטים בנו (שעורי בית), פידבקים כיתתיים ומהמרצה

הכלים שתקבלו בסדנה:

שליטה בשימוש בכלים מבוססי AI למיתוג וחזות תקשורתית, יצירת תוכן יצירתי

יכולת לכתוב ביוגרפיה טובה של אמן בעזרת AI

מיומנויות ביצירה ועריכה של תמונות ועיצובים המותאמים למותג האומן

כישורים בהרכבה והפצה של EPK מקצועי

אם אתם מוזיקאים שמתקשים לקבוע הופעות, למטרות יח”צ, ולגרום לאנשי תעשייה להתעניין במוזיקה שלכם, הסדנה שלנו מציעה לכם פתרון מהפכני. בסדנה תוכלו לפתח שפה עיצובית חזקה, המעניקה תדמית מייצגת שתפתח לכם דלתות אלמול גורמי התעשייה.

זהו כלי שיווקי חיוני שיסייע לכם להבליט את עצמכם מתוך המוני אמנים, להעלות את הסיכויים להחתים בלייבלים ולקבוע הופעות. בעזרת עיצוב מקצועי ומותאם אישית, החומרים הפרסומיים שלכם ישדרו מקצועיות, מה שיעזור לכם ליצור רושם חזק ולשנות את דרך ההתקשרות שלכם עם אנשי מפתח בענף.

מתי?

שני מפגשים | 4 שעות

מפגש 1: יום ראשון (30.6), 21:00-19:00
מפגש 2: יום ראשון (7.7), 21:00-19:00

מחיר:

350 ש"ח

290 ש"ח

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר